KURUMSAL

CENIX'LE TANIŞIN

Cenix'in sahip olduğu insan kaynağının, şirket vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte bireylerden oluşturulması, onların motivasyonunun sağlanması, geliştirilmesi, kısacası etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu amaçla İnsan Kaynakları olarak belirlediğimiz vizyonumuz, şirketimizin faaliyet gösterdiği iş alanlarında, sınıfının en iyisi olan İnsan Kaynakları yapısını kurmak ve uygulamaları hayata geçirmektir.

 

Buna paralel olarak İnsan Kaynakları politikamızın temel esasları şunlardır:

 

> Personelin nitelik ve nicelik bakımından planlamasını yapmak, işe ve kültürümüze uygun personelin istihdamını     gerçekleştirmek

 

> Personelin verimliliğini ve etkinliğini en üst düzeyde tutmak

 

> Etkin bir eğitim planı ve programı ile tüm personele kişisel gelişim (kariyer yapma) imkanı sağlamak

 

> Her kademedeki personelin moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmak

 

> Personelin maddi ve manevi haklarını korumak ve geliştirmek

 

> Tüm personelin yöneticileriyle birlikte çalışma isteklerini geliştirici bir iş ortamı meydana getirmek ve beşeri ilişkilerin geliştirilmesine çaba göstermek

 

> Açık iletişim ortamı sağlamak

 

> Kariyer planlamasında herkese eşit ölçüde fırsat olanakları sağlayarak çalışanların mesleki, kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek.

 

Genel Başvuru

Lütfen çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu içeren bir önyazı ile  ik@cenix.com.tr adresine   başvuru    yapınız.    Başvurularınız    ileride   oluşabilecek  pozisyonlar   için değerlendirilecektir. Niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle irtibata geçilecektir.

Cenix'de Kariyer

Anasayfa

Kurumsal

İnsan Kaynakları

E-Bülten Üyeliği

Kampanya ve duyurulardan haberdar olun.

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form gönderildi.

Cenix'i Takip Edin

2013 © Tüm hakları saklıdır.