KURUMSAL

CENIX'LE TANIŞIN

 

 

Kurumsal

1986 yılında Samsung ve Lg markaları ile OEM/ODM anlaşması kapsamında çalışmaya başlayan CENIX, kurulduğu yıllarda dünyanın önde gelen teknoloji firmalarına, sahip olduğu yüksek teknoloji ve kaliteyle, ürün geliştirme ve üretim alanında destek sağlamıştır. Ses kaydedici cihazlar üzerinde göstermiş olduğu üstün başarının ardından 1991 yılında kulaklık ve taşınabilir radyo üretimine başlayan CENIX, ilerleyen yıllarda Sony markasıylada bir anlaşma imzalayarak sektördeki başarısını bir kez daha ispatlamıştır.

 

 

Dünya pazarında dijital iletişim sektörü için yeni teknolojilerin geliştirilmesinde lider konumunda olan CENIX, 1998 yılında anolog ses sistemlerinin dijital ses sistemine dönüşmesine öncülük etmiştir.  Bu gelişmenin ardından dijital ses kaydediciler ve mp3 playerlar dünya pazarına sunulmuştur.

 

 

Düzenli ve artan büyüme ile sektördeki ağırlığını küresel boyutta zirveye taşımayı amaçlayan CENIX; Sandisk, GE, Samgung, Lg ve Sanyo gibi sektör devleriyle partnerlik yaptığı uzun yıllar sonunda kendi markalaşmasını tamamlamış ve ticari itibarını yüceltme konusunda üstün bir başarı göstermiştir. Yüksek teknolojiye sahip ürünleriyle kendine özgü bir kalite ve güven profili çizmeyi hızla başaran CENIX, yenilikçi bakış açısına sahip şirket yönetimi ve yüksek motivasyonlu AR-GE departmanının katkısıyla hızla büyüyen ve değişen dünya pazarına ayak uydurmayı başarmıştır.

 

 

Kurumsal ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, kalite politikasına ve ilkelerine bağlı çalışarak siz değerli tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlayan CENIX, kurulduğu günden bu yana tüm çalışmalarını bu değerler etrafında gerçekleştirmiştir.

Türkiye'de Cenix

2007 yılından bu yana Türkiye'deki faaliyetleri devam eden CENIX'in Türkiye distribütörlüğü firmamız tarafından yürütülmektedir. Türkiye pazarına ilk etapta ses kayıt cihazlarıyla giren CENIX, ilerleyen zamanlarda kulaklık, mp4 player, dvd player ve son olarak wireless adaptörlerle ürün gamını genişletmiştir.

 

 

Dünya pazarında gerçekleşen gelişmeleri yakından takip eden firmamız, doğru zamanda doğru ürünle tüketicinin karşısına çıkmayı amaçlayarak, sunduğu ürün ve hizmetlerde müşterileriyle kazançlı işbirlikleri meydana getirmektedir. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, ürünlerimizi sürekli geliştirmek ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak çalışma ilkelerimizin başında gelmektedir.

Hakkımızda

Genel Bakış

Anasayfa

Kurumsal

Hakkımızda

E-Bülten Üyeliği

Kampanya ve duyurulardan haberdar olun.

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form gönderildi.

Cenix'i Takip Edin

2013 © Tüm hakları saklıdır.